Ekibimiz

Bir gayrimenkul danışmanı, müşterilerine gayrimenkul satın alma, satma veya yatırım yapma konusunda profesyonel rehberlik sağlayan bir uzmandır. İşlerini etik ve etkili bir şekilde yapabilmeleri için gayrimenkul piyasasıyla ilgili kapsamlı bilgiye sahip olmaları gerekir. Farklı mülk tipleri, pazar trendleri, yasal düzenlemeler ve finansal konular hakkında geniş bir anlayışa sahip olmalıdır. Ayrıca, iletişim, müzakere ve satış becerileri gibi önemli yeteneklere de sahip olması gerekir. Müşteriler, gayrimenkul danışmanlarına güvenmek ister. Bu nedenle, dürüstlük, dürüst iletişim ve etik değerlere bağlılık gibi güvenilirlik özelliklerine sahip olmaları önemlidir. Müşterilerinin çıkarlarını korumak ve gizliliğe saygı göstermek de çalışma ahlakının başında gelmektedir.

Doğukan Gül

Broker/ Neft Gayrimenkul'ün Sahibi

18.01.1994 tarihinde İzmir Konak’ta dünyaya geldi. Celal Bayar Üniversitesi, Muhasebe ve Finansal Yatırımlar bölümünden mezun olmasının yanı sıra eğitim sürecinde Erasmus programıyla Bulgaristan Sofia Teknik Üniversitesi’nde 1 yıl eğitim gördü. Üniversiteden mezun olduktan sonra önde gelen bir yatırım ve ihracat firmasında muhasebe elemanı olarak iş hayatına başlayan Doğukan Gül, gene aynı şirketin grubunda yer alan bir firmada 1 yıl boyunca Kocaeli Gebze’de yabancı yatırımcılara, ticari, imarlı arsa satışları gerçekleştirdi. 2013 yılında ilk şirketi olan DGS Group Menkul ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık’ı kurarak İzmir, Buca bölgesinde faaliyet göstermeye başladı. 2013-2021 yılları arasında gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren öncü firmaların franchisinglerini alan Doğukan Gül, 2021 yılında kendi markasını yaratarak Neft Gayrimenkul’ü kurdu.  Sektöründe yeni yatırımlara devam ederek, faaliyetlerine devam eden Doğukan Gül, aslen Ardahanlı olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Ekibimiz

Kadir ARAS

Ofis Müdürü

Efe ELMASTAŞ

Gayrimenkul Danışmanı

Emel AKAY

Muhasebe

Karahan SERÇE

Gayrimenkul Danışmanı

Sinem KARACA

Sekreter

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Gayrimenkul Sektöründe Kariyerinize Yön Verin

Siz de Neft Gayrimenkul'ün uzman ekibine katılarak emlak sektöründe kariyer yolculuğuna adım atmak istiyorsanız, CV'nizi ve hakkınızda bilgileri içeren bir email gönderiniz.

Görüşme için
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Neft Gayrimenkul
Aradığınız gayrimenkul konusunda size yardımcı olmak isterim.