Hakkımızda

Neft Gayrimenkul'ün adımları

Tecrübenin güven ile inşası

Deneyim, bir çok girift sürecin iç içe geçtiği, atılan doğru adımların birikimiyle tecrübeye dönüştüğü sonuçlar doğurur. Bir yönetici olarak ilerlemek istediğiniz yolda hedeflerinizin olmasından çok, bu hedeflerin etik kurallara dayanması ve ilkeli duruşunuzdaki sağlamlık önemlidir. Güven denen soyut kavramın inşası bu yüzden zordur, sarsılmadığı ölçüde de değerlidir. Size duyulan bu güven duygusu, içinde bulunduğunuz piyasadaki fırtınalardan sizi korur ve her şartta ayakta kalmanızı sağlar. Zaman lehinize işleyen bir çarka dönüşür.

İşte Neft Gayrimenkul böylesi süreçlerin birikiminden filizlenmiştir. İzmir Buca’da, 2010 yılından bu yana müşterilerimizle kurduğumuz bu güven halkası dostluklara dönüşerek, bizleri büyüten, güçlendiren yapının kurulmasını sağlamıştır. 

Bu özgüvenle, bölge uzmanı olarak yürüdüğümüz yolda, yeni projeler ve atılımlara girişme kuvvetini kendimizde bulmuş olmamız tesadüf değildir. Sizlerle birlikte, daha nice seneler ilerlemeyi, kuracağınız yuvanızda, yapacağınız yatırımlarda yanınızda olmayı arzuluyoruz. Neft Gayrimenkul ailesi olarak birlikte, güzel yarınlar dileriz.

Sayfanın ilerleyen satırlarında çalışma prensiplerimize dair notlar okuyor olacaksınız. Sorularınız, görüşleriniz ve talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri ofisimizde misafir etmekten  mutluluk duyarız.

Doğukan Gül

Broker

İletişim

+90 507 490 97 94
dogukangul@neftgayrimenkul.com

Daire Satışı ve Kiralamasında

Hizmet Sürecimiz

Neft Gayrimenkul, güvenilir çalışma prensibini 13 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak hizmet sunmaya devam ediyor. Geniş portföy ağını her geçen gün arttıran ofisimizde, gayrimenkul alım, satım ve kiralanma faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Gözde bir yatırım bölgesi olan İzmir, Buca ilçesinde gayrimenkul konusundaki uzmanlığını, doğru fiyatlama yoluyla artı değere çeviren şirketimizin sunduğu imkânlardan sizleri de faydalanmaya davet ediyoruz.

Geniş Portföy Ağı

Yılların verdiği tecrübeyi, birikimi yapıcı bir hizmet anlayışına dönüştürmenin pozitif bir etkisi de kurulan ilişkilerdir. Bulunduğumuz bölgede gayrimenkul sektörüyle ilgili alım, satım, kiralama talepleri söz konusu olduğunda müşterilerimizin bizi tercih etmesi tesadüf değildir. Yıldan yıla katlanarak devam eden işlem sayılarımızla, sizlerin hayatına değer katarak büyümeye devam ediyoruz.

Ücretsiz Fiyat Analizi Hizmeti

Bir mülkün günün koşulları baz alınarak, gerçek değeri üzerinden işlem görmesi önemlidir. Neft Gayrimenkul olarak çalıştığımız müşterilerimizin mülklerini portföyümüze almadan önce yerinde görüp keşif yaparak fiyat analiz raporu hazırlıyoruz. Mülkün konumu, yapısı, yaşı, mevcut durumu ve bu gibi bir çok değişkenin karma değerlemesiyle ortaya çıkan bu rakam, satış işlemine ve beklentilere yön verir. Ücretsiz olarak hazırladığımız bu çalışma mülkün satılması veya kiralanması hususunda bizlere önemli veriler sunmaktadır. 

Güvenilir, Doğru Satış ve Kiralama

Gayrimenkul danışmanlığı veren bir şirketin asli görevi alım, satım veya kiralamaya konu olan mülkün taraflarını doğru fiyatta buluşturması, güven ortamını sağlamasıdır. Diyalog sürecini objektif bir şekilde sürdürerek, yasalar ve kurallar çerçevesinde iki tarafın da menfaatini korumaktır. Neft Gayrimenkul olarak üstlendiğimiz süreçleri başarıyla tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz. Tarafların yüzlerindeki memnuniyet ise bizler için asıl gurur kaynağıdır.

Satış Öncesi ve Satış Sonrası Hizmet

Bir danışmanın doğru fiyatlamayı gerçekleştirmiş olması rakamlarla olan işini bitirmez. Kredili işlemlerde çıkacak kredi rakamının hesaplanması, vergi ve tapu masrafları gibi konular kafa karıştırıcı olduğu kadar, alıcıların beklemedikleri masraflarla karşılaşarak zor durumda kalmalarına da sebep olabilmektedir. Bu noktada alışverişe konu olan mülkün parasal hacmi iyi hesaplanmalıdır. Satış-alış süreçlerinde durduğumuz dengeleyici pozisyon ile sunduğumuz güvenilir hizmeti işlem sonrasında da devam ettirerek, ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızda yer alıyoruz.

Kiralama Sürecinin Her Anında Sizinle

Bir mülkün kiralanması söz konusu olduğunda, ister kiralayan, ister kiracı tarafında yer alın, en önemli nokta güvendir. Kiracı; kira tutarını düzenli ödediği müddetçe, huzurla yaşayabildiği bir yuvaya kavuşmak ister. Ev sahibi ise mülküne zarar gelmeden, kira bedelinin, kesintiye uğramadan eline ulaşmasını ister. Bu hassasiyetleri göz önünde bulundurarak, kiralama sürecinin her basamağında sizlerin yanınızda yer alıyoruz. Her iki tarafın da menfaatlerini koruma hususunda gerekli bilgileri, belgeleri alarak şeffaf bir tablonun oluşmasını sağlıyoruz. Yüzlerdeki tebessüm bizim için en büyük kazançtır.

Her Türden İhtiyacınız İçin Ekiplerimiz Mevcut

Önünüzde bir engel gibi gözüken tüm süreçleri bizim aracılığımızla aşarak, ne zamandır aradığınız, hayalini kurduğunuz mülkünüze kavuştunuz diyelim. Fakat önünüzde bazı küçük pürüzler olduğunu düşünüyorsunuz. Evinizin boya yapılmasını istiyor, tesisat işlerinin tekrardan elden geçmesini arzu ediyorsunuz. Belki de yeni yerleşeceğiniz veya kiraya vereceğiniz eviniz için eşya almak istiyor ama doğru kişiyi bulmakta zorluk yaşıyorsunuz. Yoğun hayat koşuşturması içinde buna vaktiniz yok. Endişelenmeyin, Neft Gayrimenkul bu süreçte de yanınızda. İşinde uzman ekiplerimiz aracılığıyla sizlere hizmet vermekten, planlanılan işleri takip etmekten mutluluk duyarız. Aşağıdaki başlıklarda, uygun fiyatlı, kaliteli hizmet sizlerle.

  •                 Elektrik işleri
  •                 Su Tesisatı İşleri
  •                 Boya, Sıva İşleri
  •                 Temizlik İşleri
  •                 Kombi Bakımı / Tamiri
  •                 Klima Bakımı / Tamiri
  •                 Mobilya Tamiri
  •                 Beyaz Eşya Tamiri
  •                 Dekorasyon
  •                 Eşyalandırma
NEFT GAYRİMENKUL

Eşyalandırılmış Daire Örnekleri

Görüşme için
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Neft Gayrimenkul
Aradığınız gayrimenkul konusunda size yardımcı olmak isterim.